Пн-Пт з 09:00 до 18:00,
Сб, Нд- вихідний

Умови використання сайту

Переконливе прохання прочитати нижче наступну інформацію перед переглядом цього сайту.

Якщо ви не згодні з цими умовами, не слід далі користуватися сайтом.

Якщо на цьому сайті ви заповнюєте різні форми, заявки або замовляєте товари означає те, що ви згодні з умовами використання цього сайту.


Відповідальність з нашого боку

Ми не несемо відповідальності за ті дані, які вказані на сайті. Крім того, ми не можемо гарантувати, що матеріали і інформація на сайті точні.


Авторське право під захистом

Використання матеріалів з цього інтернет-магазину можливо тільки в особистих цілях, не пов'язаних з комерцією. Наша основна вимога полягає в тому, щоб зберігалося авторське право на все, що є на сайті, коли він використовується. Не можна копіювати і оприлюднювати інформацію цього сайту з метою комерції. Забороняється використовувати матеріали цього сайту на інших ресурсах. Інтернет-магазин FitnessPRO має право змінювати в будь-який час матеріали і послуги сайту. Крім того, якщо інформація застаріє, FitnessPRO може її не оновлювати. FitnessPRO ніколи не несе відповідальність за збитки, які виникли внаслідок взаємодії з сайтом або через неможливість взаємодії з сайтом.


Про реєстрацію на сайті

Реєструючись на сайті, ви даєте згоду внести про себе точні і достовірні дані, в тому числі контактні дані. Зареєструвавшись на сайті, ви будете мати логіном і паролем. На вас лягає вся відповідальність за безпечне зберігання логіна і пароля, а крім того, і за все те, що ви робите на сайті під вашим логіном і паролем. При втраті даних реєстрації, необхідно відразу ж нам повідомити.


Про коментарях і зворотного зв'язку

Залишаючи коментар чи заповнюючи форму зворотного зв'язку на цьому сайті, ви відповідальні за написане, і повинні стежити, щоб повідомлення не було шкідливим, незаконним, загрозливим, який поширює наклеп, націлене проти норм моральності, не порушувало авторські права, не несло ненависть і / або дискримінацію людей, які не розпалювало міжнаціональну ворожнечу або будь-яким іншим чином не порушувало чинне законодавство України. FitnessPRO має право видаляти повідомлення та коментарі, які ви залишаєте, без вашої згоди і не попереджаючи, і може використовувати їх відповідно до своїх цілям на інших ресурсах безкоштовно. FitnessPRO не несе відповідальності за ту інформацію, яку розміщують користувачі сайту.